Pobjeda u Vrbovcu !!

U nedjelju je u Vrbovcu odigrana utakmica 5. kola 2.odbojkaške lige između ŽOK VRBOVEC i OK VELIKA GORICA. Dan ranije velikogoričke juniorke, koje većinom igraju i za seniorsku ekipu pobijedile su Vrbovec pa smo praktički gledali reprizu juniorskog županijskog finala.
OK Velika Gorica zabilježila  je na uvijek teškom gostovanju i petu uzastopnu pobjedu i tako još više učvrstila vodeću poziciju. Rezultat je na kraju bio 3:0  za Velikogoričanke, ali u prva dva seta nije bilo nimalo lako.Vrbovčanke su cijelo vrijeme vodile, ali su u završnici setova velikogoričanke bile sabranije i spretnije i na razliku dobijaju oba seta. U trečem setu Velika Gorica ubacuje u višu brzinu i brzo slama otpor domaćih, tako da su pred kraj seta priliku za igru dobile i mlađe igračice. Nakon pet kola Velika Gorica ima četiri boda prednosti nad drugoplasiranim Bjelovarom.
U slijedećem 6.kolu u Veliku Goricu dolazi OK Varaždin Volley.

ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 0:3 (23:25,24:26,18:25 )