Kup u Poreč!

Odbojkašice OK Poreč pobjednice su Kupa Hrvatske 2013./2014.! U finalnoj utakmici pred prepunim tribinama rovinjske dvorane Gimnazija Porečanke su pobijedile domaći ŽOK Rovinj 3:1 (25:20, 25:5, 22:25, 25:20). Za otprilike 100 minuta igre porečke odbojkašice, inače drugoplasirane u I. skupini Prve A Hrvatske odbojkaške lige, prikazale su vrhunsku igru, posebice u drugom i četvrtom setu. Napomenimo da se radi o povijesnom, prvom nacionalnom trofeju u povijesti OK Poreč. Uz izuzetnu atmosferu i gotovo tisuću odbojkaških zaljubljenika na tribinama, trodnevni odbojkaški festival u Rovinju tako je završio na najljepši mogući način – veseljem, zadovoljstvom i slavljem obiju ekipa.