Pobjeda u gradskom derbiju

Igračice OK Velika Gorica završile su regularni dio sezone pobjedom u gradskom derbiju. U punoj dvorani OŠ Vukovina pobijeđen  je gradski rival ŽOK Azena II rezultatom 3:1 (25:22, 24:26, 25:13, 25:10).
U prva dva seta vodila se izjednačena borba i svaka momčad dobila je po jedan set. Posebice je uzbudljivo bilo u drugom setu kada su igračice OK Velika Gorica nakon velikog zaostatka uspjele doći do izjednačenja u završnici seta i imali priliku dobiti i drugi set. No, nije bilo dovoljno  koncetracije u završnici i taj set ipak pripada igračicama Azene u kojima se budi tračak nade da u ovoj utakmici mogu napraviti nešto više. No, u trećem i četvrtom setu od strane trenera Vinka Ivelja učinjene su taktičke promjene, igračice ozbiljnim pristupom ubacuju u višu brzinu, osvajaju poene u serijama i lagano osvajaju setove i stvari sjedaju na svoje mjesto.
Konačnih 3:1, pobjeda za kraj regularne sezone i nastavak nepobjedivosti.