Iz Siska na drugo mjesto

Igračice OK Velika Gorica doživjele su u današnjoj utakmici u Sisku prvi poraz ove sezone. Od njih su bolje bile domaće igračice , ekipa OK Sisak. Konačan rezultat utakmice bio je  3:1 (25:20;25:22;16:25;25:17).
Prva dva seta domaća ekipa odigrala je skoro pa nepogrešivo. Igračice OK Velika Gorica nikako nisu uspjele povezati nekoliko poena za redom i preokrenuti rezultat, iako su stiskale i pokušavale do samog kraja. U trećem setu gledamo Goricu kakvu smo navikli gledati i taj set bez većih problema odlazi na njihovu stranu. U četvrtom setu početak pripada OK Velikoj gorici. Otvaraju ga sa 4:1 i tu dolazi do pada u igri. Već poljuljane domaće igračice vraćaju igru kakvu su imale u prva dva seta i s lakoćom dobivaju utakmicu.
Jednostavno, danas nije bio taj dan, a i svakoj seriji jednom dođe kraj. Sada su igračice OK Velika Gorica uvjerljivo druge na tablici iza lidera HAOK Mladost.
Trenutno je u tijeku posljednja utakmica današnjeg kola između OK Karlovac i OK Varaždin Volley.