osekumicica
8. svibnja 2026. 20:37
Učenici i učenice OŠ Eugena Kumičića 8.5.2026. sudjelovali su na poludržavnom natjecanju iz nogometa za učenike i učenice 5. i 6. razreda koje se odrzalo u Poreču. Konkurencija na natjecanju je bila zaista jaka, a učenici naše škole osvojili su prvo mjesto i donjeli još jedno zlato u našu školu …
