Zajednica športskih udruga grada Velike Gorice i Nogometni savez Velike Gorice, a povodom  Dan Grada Velike Gorice, organizira malonogometni turnir za dobnu kategoriju: SENIORI

Mogu se prijaviti samo klubovi sa područja grada Velike Gorice, općina Pokupsko i Orle.

Turnir  se planira održati:

  1. 12. 2018. godine – nedjelja

Mjesto održavanja: Športska dvorana srednjih škola Velika Gorica

Podloga za igru: PARKET

Broj igrača za igru: 5 igrača + vratar

Naziv turnira: „Malonogometni turnir Sveta Lucija 2018“

                         /Sveta Lucija je zaštitnica grada Velike Gorice/

 

             SKUPINE MALONOGOMETNOG TURNIRA

  SKUPINA A   SKUPINA B
1. HNK GORICA 1. NK POLET
2. NK BAN JELAČIĆ 2. NK TUROPOLJAC
3. NK MRACLIN 3. NK BUNA
 
  SKUPINA C   SKUPINA D
1. NK LUKAVEC 1. NK MEŠTRICA
2. NK KUPA 2. NK VATROGASAC
3. NK MLADOST 3. NK LOMNICA
 
  SKUPINA E   SKUPINA F
1. NK GRADIĆI 1. NK KURILOVEC
2. NK TUROPOLJE 2. NK KLAS
3. NK DINAMO HIDREL 3. NK POSAVEC

 

 

RASPORED I SATNICA MALONOGOMETNOG TURNIRA

  PRVI DIO: MALONOGOMETNOG TURNIRA  
  Igra se po skupinama utakmice se igraju 1 x 20 minuta  
1 HNK GORICA NK BAN JELAČIĆ    8.00 –  8.20  
2 NK POLET NK TUROPOLJAC    8.24 –  9.44  
3 NK BAN JELAČIĆ NK MRACLIN    8.48 –  9.08  
4 NK TUROPOLJAC NK BUNA   9.12 –   9.32  
5 NK MRACLIN HNK GORICA   9.36 –   9.56  
6 NK BUNA NK POLET 10.00 – 10.20  
7 NK LUKAVEC NK KUPA 10.24 – 10.44  
8 NK MEŠTRICA NK VATROGASAC 10.48 – 11.08  
9 NK KUPA NK MLADOST 11.12 – 12.32  
10 NK LOMNICA NK MEŠTRICA 11.36 – 11.56  
11 NK MLADOST NK LUKAVEC 12.00 – 12.20  
12 NK VATROGASAC NK LOMNICA 12.24 – 12.44  
13 NK GRADIĆI NK TUROPOLJE 12.48 – 13.08  
14 NK KURILOVEC NK POSAVEC 13.12 – 13.32  
15 NK TUROPOLJE NK DINAMO HIDREL 13.36 – 13.56  
16 NK POSAVEC NK KLAS 14.00 – 14.20  
17 NK DINAMO HIDREL NK GRADIĆI 14.24 – 14.44  
18 NK KLAS NK KURILOVEC 14.48 – 15.08  
  DRUGI DIO: MALONOGOMETNOG TURNIRA  
  Igra se na ispadanje utakmice se igraju 1 x 20 minuta  
19 SKUPINA A SKUPINA B 15.12 – 15.32  
20 SKUPINA C SKUPINA D 15.36 – 15.56  
21 SKUPINA E SKUPINA F 16.00 – 16.20  
  TREČI  DIO: MALONOGOMETNOG TURNIRA  
    Utakmice se igraju 1 x 20 minuta  
22 SKUPINA A / B SKUPINA C / D 16.24 – 16.44  
23 SKUPINA E / F SKUPINA A/B 16.48 – 17.08  
24 SKUPINA C/D SKUPINA E/F 17.12 – 17.32  
         
  Proglašenje pobjednika   17.40 – 18.00  

 

izvor

Cijeli tekst pročitajte na adresi: Malonogometni turnir seniora.