Nacionalni uspjeh mladih sportaša iz Taekwondo kluba „Bistra“

Mladi bistranski taekwondo borac Jan Flegar kadetski je prvak Hrvatske do 33 kilograma, dok je Nicole Fumić u ženskoj konkurenciji do 55 kilograma osvojila brončanu medalju.

Kadetsko prvenstvo Hrvatske u taekwondou održalo se 16. lipnja ove godine u Omišu, a snage je odmjerilo 300 sportaša.

Zlatnu medalju je Jan Flegar, član Taekwondo kluba „Bistra“, osvojio kao ulazni kadet pobijedivši u sve tri borbe. Zahvaljujući ovom posljednjem uspjehu, ali i do sada osvojenim medaljama, Jan je zauzeo prvo mjesto na rang-listi Hrvatskog taekwondo saveza u svojoj kategoriji.

Nicole Fumić, također članica Taekwondo kluba „Bistra“, ovim je uspjehom na rang-listi Hrvatskog taekwondo saveza u svojoj kategoriji tako zauzela 2. mjesto.