Humeljak zabio dva komada, Lukavec u završnici ipak ostao bez pobjede u Petrinji, Kurilovčani remizirali treću u nizu

11.09.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca nažalost nisu uspjeli slaviti na gostovanju u Petrinji, iako su golovima Hrvoja Humeljaka imali dva pogotka prednosti...

Ekipa Slavena Batovanje povela je već u osmoj minuti, a Humeljak je početkom nastavka u 53. minuti udvostručio vodstvo.

Ipak, Mladost je u 67. minuti smanjila zaostatak iz kaznenog udarca kojeg je izveo Ivan Lovrić.

Pet minuta prije isteka regularnog vremena Amoateng je postavio na konačnih 2:2.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Filip Peranić 85'), Mario meter (Andrija Galić 75'), Armin Abazi, Hrvoje Humeljak (Nathan Luke Bogadi 85'), Albert Valentinčić, Dino Konjevod, Petar Gudelj, Matija Ezgeta, Antonio Šiprak (Filip Župetić 75')

Lukavec može žaliti zbog ispuštene pobjede, ali ovo je još jedan dobar rezultat za novaka u 3. HNL Središte.

Nakon uvodna dva gostujuća poraza ostvarena je pobjeda na Udarniku protiv Lučkog, a sada je osvojen novi bod.

U petom kolu Lukavec će dočekati Maksimir, starog četvrtoligaškog rivala, koji je ove subote na Udarniku protiv Kurilovca odigrao bez pobjednika, ali i postignutih golova.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić, Musa Ugbede, Kristian Popović, Matej Resler, Niko Tolj, Đevad Selman (Armand Bagramjan 83'), Antonio Bakula, Mateo Beganović (Tomislav Marelja 72'), Stjepan Završki, Matija Bukvašević.

Kurilovčani su i dalje bez pobjede, ali su nakon uvodnog poraza od Gaja nanizali tri remija.