Novosti Sport Događanja

Gradići u Novskoj uzeli prvi bod, Mraclin zaustavljen u Zelini

12.09.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Gradića uspjeli su u četvrtom kolu 4. NL Središte Zagreb Skupina B osvojiti prvi ovosezonski bod i tako doći na 'nulu'.

Nakon što im je pobjeda protiv Topuskog u prvom kolu poništena zbog nastupa igrača pod suspenzijom, kažnjeni su i oduzimanjem jednog boda. Zaredali su zatim s dva poraza i tek su na gostovanju u Novskoj kod Libertasa uspjeli doći do remija.

Domaćin je imao prednost od 12. minute, no, Gradići su sredinom prvog dijela iz kaznenog udarca postavili na konačnih 1:1. Realizator je bio Dino Škarica.

NK GRADIĆI: Matej Božurić, Ante Banić, Dino Škarica (Luka Meštrović 78'), Filip Turkalj, Jurica Brdek, Stjepan Pralas, Patrik Vojnić (Filip Božić 80'), Krešimir Budimir, Antonio Milić (Leon Šuman 61'), Patrik Posavec, Hrvoje Krstanović (Igor Cindrić 80').

Mraclin je gostovao kod Zeline, ambiciozne ekipe koja je zadržala svoj savršeni učinak. Dvostruki strijelac bio je Šoštarić, koji je mrežu Dražića pogađao u 16. i 50. minuti.

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić, Robert Petravić (Hrvoje Koleš 67'), Josip Domitrović (Dejan Debijađi 67'), Filip Onić, Petar Milatović, Luka Kos (Josip Jurič 46'), Igor Hajduk, Matej Skrbin, Karlo Klarić (Slavko Vidović 46'), Bruno Dandić, Hrvoje Šikić (Ladislav Roginić 52').

Gradići u idućem kolu, u nedjelju od 17 sati, dočekuju Sutlu Laduč, dok će u istom terminu Mraclin na svom travnjaku pokušati dobiti Libertas.