Golovima Hercigonje i Ivančića, Mladost je s 2:1 slavila protiv Strmca
DSC_0357 (Custom)

Mladost je u petom kolu Jedinstvene županijske nogometne lige zabilježila pobjedu protiv Strmca boljom igrom u drugom poluvremenu i odličnom predstavom Ivana Hercigonje.

Prvo je Hercigonja u 64. minuti pogodio za 1:0, da bi samo tri minute kasnije asistirao Marku Ivančiću za podebljanje vodstva. Gosti su minutu kasnije iskoristili neopreznost domaćih i preko Bičaka smanjili na 2:1.

Mladosti je ovo treća domaća pobjeda koja ih je smjestila u sredinu poretka, a u nedjelju sastav Romana Župetića očekuje gostovanje u Buševcu, kod Poleta, koji je jučer svladao Dinamo (J).