Novosti Sport Događanja

[VIDEO] Bakula i Selman junaci slavlja Kurilovčana u Trnju

26.09.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca su na krilima pobjede u prošlom kolu i slavlja protiv Bistre došli do sva tri boda i na gostovanju kod zagrebačkog Trnja.

Prvo ime dvoboja bio je Đevad Selman, koji je zabio za početnu prednost Kurilovčana u 18. minuti, a onda je postigao i pobjednički pogodak za konačnih 1:2 u samom finišu dvoboja.

Nakon što Trnje nije iskoristilo svoje prilike, Selman je zaključio sjajnu akciju Reslera i Bakule.

Vedran Mesec je poslije pola sata igre izjednačio rezultat, kad je glavom u pogodak pretvorio ubačaj s desne strane.

Mreže su mirovale do 89. minute, kad je raspoloženi Antonio Bakula stigao do nove asistencije. Sjajnom dubinskom loptom izbacio Selmana u prostor ispred protivničkog vratara, a ofenzivac Kurilovca je, iskosa s lijeve strane, smireno poentirao 'ispod' Gudelja za veliko slavlje.

U idućem kolu momčad Senada Harambašića na svom Udarniku dočekuje HAŠK, dok će Lukavec gostovati kod Trešnjevke. Obje utakmice igraju se iduće subote od 16 sati.