Koleš, Milatović i Hajduk napunili mrežu Sutle Laduč, Gradići poveli u Kerestincu u drugoj minuti pa ipak ostali bez bodova

27.09.2021. / Damir Žbulj

Sjajnu utakmicu odigrali su nogometaši Mraclina, koji su u sedmom kolu 4. NL Središte Zagreb Skupina B deklasirali Sutlu Laduč i slavili rezultatom 5:2.

Već u prvom poluvremenu ekipa Damira Milanovića je vodila 4:0, a početkom nastavka je dovršila posao i onda sigurno i bez nervoze privela susret kraju.

Hrvoje Koleš načeo je goste u devetoj minuti pa su uslijedila dva pogotka Petra Milatovića te još dva Igora Hajduka, na radost domaćih navijača. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da je Mraclin iskoristio kazneni udarac u drugom dijelu, no, Hajduk ipak nije upisao hat-trick...

NK MRACLIN: Josip Marić, Robert Petravić, Slavko Vidović (Hrvoje Šikić 59'), Dejan Debijađi, Josip Jurič (Juraj Cvetnić 83'), Petar Milatović (Ladislav Roginić 59'), Luka Kos, Igor Hajduk, Matej Skrbin, Karlo Klarić (Filip Onić 83'), Hrvoje Koleš (Antonio Dadović 73').

U nedjelju od 16 sati Mraclin ponovno igra na Novoj grabi, a protivnik je TOP iz Kerestinca, koji je u ovom kolo s 2:1 bio bolji od Gradića.

Poveli su Gradići već u drugoj minuti golom Ante Banića, ali je Dominik Peršin u finišu prvog dijela zabio za izjednačenje, a početkom nastavka i za pobjedu.

NK GRADIĆI: Vedran Beblek, Dino Škarica (David Posavec 70'), Ante Banić, Filip Turkalj, Toni Borovac, Filip Harambašić, Josip Hrženjak (Leon Šuman 26'), Krešimir Budimir, Patrik Posavec (Dominik Smaolković 70'), Hrvoje Krstanović, Patrik Vojnić (Filip Božić 70').

U osmom kolu u Gradiće stiže Croatia iz Hrastja, također u nedjelju od 16 sati.