Udarnice 'otpuhale' i 'zaledile' Seniju na -18: Bernarda Mostarlić predvodila uvjerljivo slavlje u Senju

28.09.2021. / Damir Žbulj

Rukometašice Udarnika sjajno su otvorile novu sezonu u 2. HRL Zapad!

Pod vodstvom Darija Zrnića Udarnice su na gostovanju u Senju kod Senije odigrale sjajnu utakmicu te su deklasirali svoje suparnice s 33:15.

Dvoboj je praktički bio odlučen već u prvom poluvremenu, kad je na semaforu bilo 'plus sedam' za gošće iz Velike Gorice, ali u nastavku je Udarnik odigrao još bolje te je Senia praktički bila bez rješenja u napadu.

Povratnica Bernarda Mostarlić predvodila je s osam golova, dok je Erika Štefanić precizna bila pet puta. Po četiri pogotka dodale su Dora Sertić, Ivana Fratnik i Nika Obajdin, Andrea Antonić je zabila tri gola, Franka Gvardiol je dodala dva, a po jednom su mrežu domaćih pogađale Rafaela Krilčić, Magdalena Jurić i Katarina Gujić. U Senju su svoj doprinos dale Ana Cerovski, Anja Vučićević, Marta Miletić te Ana Kocet i Tea Koleš.

Udarnik je nakon prvog kola vodeći na ljestvici, a u idućem kolu, 2. listopada od 15 sati, u Gradsku sportsku dvoranu stiže labinski Rudar.