Sjajna i efikasna partija Lukavca kod Trešnjevke za drugo slavlje sezone, Kurilovec uzeo novi bod

02.10.2021. / Damir Žbulj

Nakon tri uzastopna minimalna poraza, bez postignutih pogotka, nogometaši Lukavca odigrali su sjajnu utakmicu na gostovanju kod Trešnjevke te su još jednom pokazali kako imaju svoje mjesto u ovom trećeligaškom društvu!

Već u otvaranju utakmice goste je u vodstvo doveo Armin Abazi, a Hrvoje Humeljak je u 14. minuti zabio i drugi gol Lukavca pa je odmah bilo lakše igrati ovaj dvoboj, bez obzira što je domaćin smanjio zaostatak već nekoliko minuta kasnije preko Agatića.

Rezultat se nije mijenjao sve do 55. minute, kad je Dino Konjevod ponovno ekipu Slavena Batovanje odveo na dva pogotka razlike.

Trešnjevka je ponovno brzinski uhvatila priključak, Karlo Josipović je realizirao kazneni udarac i ponovno unio neizvjesnot u ovaj susret.

Međutim, Lukavec je sve dvojbe otklonio 20-ak minuta prije kraja kad je Karlo Althaller, koji je par minuta ranije ušao u igru umjesto Kaurina, zabio za 2:4 na semaforu, što je bio i konačni rezultat.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Roko Krpan 66'), Mario meter, Marko Grdenić (Albert Valentinčić 78'), Hrvoje Humeljak
(Antonio Šiprak 89'), Armin Abazi, Matija Ezgeta, Dino Konjevod (Luka Borković 66'), Petar Gudelj, Ivan Kaurin (Karlo Althaller 66').

Za Lukavec je to drugo slavlje ove sezone, trenutno je na sedam bodova i 14. mjestu ljestvice.

U osmom kolu Kurilovec je na Udarniku dočekao HAŠK, a dvoboj je završio bez pobjednika i postignutih golova. Nakon dvije uzastopne pobjede Kurilovčanima je ovo četvrti remi i deseti osvojeni bod.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić, Musa Ugbede, Kristian Popović, Matej Resler (Armand Bagramjan 90'+1), Niko Tolj (Marko Zubak 90'+1), Đevad Selman, Antonio Bakula (Tomislav Marelja 67'), Stjepan Završki, Ante Radoš, Matija Bukvašević.

U idućem kolu, u srijedu 6. listopada, Lukavec će na igrati na Udarniku protiv Vrbovca, dok će Kurilovec gostovati kod Zagorca u Krapini.