DSC_0031

Nakon što su u prvom kolu u Senju otpuhale ekipu Senije s terena, rukometašice Udarnika na svom su parketu u drugom kolu s 27:24 poražene od jednog od favorita lige, ekipe Rudara.

Većinom izjednačeno prvo poluvrijeme, gostujuće su igračice u svoju korist prelomile u posljednjim minutama u kojima su stekle dva pogotka prednosti (15:17). S tri pogotka na startu drugog dijela, Labinjanke odlaze na +5 (15:20), te tako visoku prednost više ne ispuštaju.

Erika Štefanića s osam i Bernarda Mostarlić s pet zgoditaka bile su najbolji strijelci u domaćoj ekipi, dok je kod Rudara osam zgoditaka postigla Natali Zahtila.