[VIDEO] Roko Krpan u završnici osigurao fantastičnom Lukavcu novo slavlje, u subotu se na Udarniku igra turopoljski trećeligaški derbi!

06.10.2021. / Damir Žbulj

Još jednu fantastičnu utakmicu odigrali su nogometaši Lukavca u trećeligaškom društvu za što su na kraju nagrađeni pobjedom, trećom ove sezone!

U devetom kolu na Udarnik je stigao Vrbovec i u izjednačenoj utakmici ekipa Slavena Batovanje u završnici je uspjela doći do velikog slavlja i vrijedna tri boda.

Gosti su već u 13. minuti došli do prednosti preko Alena Babića, ali to nije poremetilo planove Lukavcu, koji je u finišu prvog poluvremena došao do izjednačenja, a u 68. minuti i do potpunog preokreta i vodstva. U oba navrata Matija Ezgeta bio je siguran realizator s bijele točke!

Lukavec je od 65. minute imao i brojčanu prednost, nakon što je Mario Ćosić zaradio drugu javnu opomenu, ali nije im to drastično olakšalo posao. Dapače, borbeni gosti su u 81. minuti došli do kaznenog udarca, Domagoj Colarić svladao je Lutera i činilo se kako će domaći ostati bez pobjede...

Ipak, samo tri minute kasnije Roko Krpan, koji je u igru ušao pola sata prije kraja, uspio je zabiti za konačnih 3:2 i zasluženu feštu Lukavca na kurilovečkom Udarniku.

Kurilovec je u ovom kolu gostovao kod jakog Zagorca u Krapini i nije imao izgleda za pozitivan ishod.

Golovima Smrekara, sredinom prvog dijela te Hoića i Majcenića 20-ak minuta prije kraja domaćin je stigao bodova.

No, već u subotu stiže Kurilovčanima šansa za 'iskupljenje' i to baš protiv Lukavca. Veliki trećeligaški derbi na rasporedu je od 16 sati i bit će to na Udarniku prava nogometna poslastica.