Odličnim ulaskom Posavec je zarana riješio utakmicu u svoju korist i na kraju slavio s uvjerljivih 4:1
DSC_9470

Nogometaši Posavca i četvrtu utakmicu u nizu ostvarili su pozitivan rezultat. Gostujuća pobjeda iz Ostrne potvrđena je današnjim uvjerljivim izdanjem protiv bolje plasiranog Bana Jelačića iz Banova. Odličnim ulaskom Posavec je zarana riješio utakmicu u svoju korist i na kraju slavio s uvjerljivih 4:1.

Tek što je utakmica počela, Antonio Krajinović doveo je Posavec u vodstvo, da bi u petoj minuti Ivan Vranek podebljao prednost domaće momčadi, koja je do trećeg zgoditka došla u 21. minuti nakon lijepe akcije koju je golom zaključio Ivan Lucin.

U nastavku susreta Posavec u 62. dolazi do novog zgoditka preko Antonija Krajinovića koji je bio siguran realizator najstrože kazne, a na isti način do počasnog zgoditka dolazi i Ban Jelačić u 88. minuti preko Saše Uremovića.

1. ŽNL-ISTOK, 11. KOLO
NK POSAVEC – NK BAN JELAČIĆ 4:1 (3:0)
STRIJELAC: 1:0 Krajinović (2), 2:0 Vranek (5), 3:0 Lucin (21), 4:0 Krajinović (62-11m), 4:1 Uremović (88-11m)
NK POSAVEC: Mar. Kučan, Brzović (od 77. Bencek), Mat. Breščaković, Kovačević, Lucin, Krajinović, Postružin (od 84. Den. Kučan), Vranek (od 84. Benković), Jambrešić, Joveš (od 72. Rajner), Desput. TRENER: Alen Breščaković
NK BAN JELAČIĆ: Brleković, D. Tarandek (od 82. Jurić), Sušak, Z. Tarandek, Trošić, Pušić (od 82. Ronjak), Uremović, Hren, Mikulić (od 46. Dr. Tarandek), Juričić, V. Ronjak (od 55. Ćosić). TRENER: Marijo Švigir