Novosti Sport Događanja

[VIDEO] Preokret Futsal Gorice za novo slavlje i nastavak savršenog niza, u ponedjeljak Tauruse čeka novi izazov

07.11.2021. / Damir Žbulj

Još jednu odličnu utakmicu odigrali su malonogometaši Futsal Gorice, koji su i nakon četvrte odigrane utakmice zadržali maksimalan učinak  i mjesto na vrhu drugoligaške ljestvice.

U goste je stigla Petrinjčica, koja je čak i vodila u prvom poluvremenu, golovima Gorupa i Pipalovića.

U 17. minuti Darko Duvnjak je smanjio zaostatak, bio je siguran iz šesterca, a početkom nastavka izjednačio je Ivan Matan.

Goričani su do potpunog preokreta stigli u 27. minuti, novim pogotkom Duvnjaka, a ubrzo je i Željko Petrović pronašao put do mreže Petrinjčice.

Isti igrač je precizna u 35. minuti i tad je bilo jasno kako će bodovi ostati u Velikoj Gorici.

Konačnih 6:2 u finišu ovog zanimljivog i borbenog dvoboja postavlja Mislav Banek.

U ponedjeljak od 18.30 sati u srednjoškolskoj dvorani igra se odgođeni susret trećeg kola 2. HMNL Zapad, a u goste Taurusima stiže riječka ekipa MNK Škurinje Novo Naselje. [LIVESTREAM]

MNK FUTSAL GORICA: Pavao Ježić - Renato Rumbak, Mislav Banek, Ivan Matan, Darko Duvnjak; Tomislav Hercigonja - Mateo Čekol, Leonardo Mostarlić, Željko Petrović. Trener: Tino Čirjak.