Gradići uzeli vrijedan bod u Lekeniku, Mraclin kod Moslavine upisao treći uzastopni poraz

07.11.2021. / Damir Žbulj

Nakon što su u prošlom kolu na svom terenu uvjerljivo dobili Moslavinu nogometaši Gradića uspjeli su i na gostovanju kod Lekenika, ekipe iz sredine ljestvice, ostati neporaženi.

U borbenom dvoboju punom trke bilo je prilika, ali su na kraju mreže ostale netaknute.

NK GRADIĆI: Vedran Beblek, David Posavec, Dino Škarica, Ante Banić, Toni Borovac, Leon Šuman (Stjepan Pralas 69'), Josip Hrženjak (Ivan Jurleta 69'), Mateo Janječić (Antonio Milić 56'), Krešimir Budimir, Hrvoje Krstanović, Patrik Vojnić.

Pobjedu nad Moslavinom nisu uspjeli ostvariti igrači Mraclina, koji su u Kutini poraženi 3:0.

Domaćin je prva dva pogotka zabio u prvih 20 minuta, a ključni gol koji je zapečatio sudbinu ekipe Damira Milanovića Moslavina je postigla desetak minuta prije kraja, iz kaznenog udarca.

Mraclinici su u finišu prvog dijela također tražili jedanaesterac kojeg nisu dobili te su u konačnici ostali razočarani suđenjem.

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić, Robert Petravić (Dejan Debijađi 55'), Slavko Vidović (Lukas Golubić 55'), Josip Domitrović, Filip Onić (Juraj Cvetnić 80')Petar Milatović, Luka Kos (Hrvoje Šikić 55'), Matej Skrbin, Karlo Klarić (Antonio Dadović 89'), Bruno Dandić, Ladislav Roginić.

U idućem, pretposljednjem, kolu jesenskog dijela sezone Mraclin u subotu od 14 sati igra doma s Lekenikom, a Gradići u 14 sati dočekuju Stupnik, u velikom derbiju začelja.