Kurilovčani golom Beganovića uzeli veliki bod u Dugom Selu, Bistra napunila mrežu Lukavca na Udarniku

13.11.2021. / Damir Žbulj

Odličan posao odradili su nogometaši Kurilovca na gostovanju kod Dugog Sela, hit ekipe ove sezone u 3. HNL Središte.

Uspjeli su Kurilovčani osvojiti vrijedan bod, protiv momčadi koja je pod vodstvom Ivana Božića upisala devet pobjeda ove jeseni.

No, Senad Harambašić sjajno je pripremio svoje nogometaše, koje su se u ranoj fazi utakmice našli u rezultatskom minusu, ali su isto tako i brzo odgovorili suparniku. U četvrtoj minuti Darojković je svladao Išeka, ali je desetak minuta kasnije Mateo Beganović izjednačio na 1:1, rezultat koji je na semaforu ostao do kraja dvoboja.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić (Matija Bukavašević 90+2), Tomislav Marelja (Marko Zubak 63'), Musa Ugbede, Kristian Popović, Matej Resler, Đevad Selman (Filip Župetić 63'), Marko Kušec, Mateo Beganović (Ivan Bolješić 83'), Stjepan Završki, Ante Radoš.

Lukavec se nije dobro proveo na Udarniku protiv Bistre, jer su gosti čak pet puta pogađali mrežu Lutera.

Josip Budimir je u 33. minuti Bistru doveo do prednosti, a možda i ključni pogodak bio je onaj Lovrića u samom finišu prvog dijela. U nastavku bez promjene rezultata sve do 20-ak minuta prije kraja, kad je Mateo Lovrić svojim drugim golom u potpunosti prelomio ovaj dvoboj. Grozdek i Matošević samo su 'dokrajčili' Lukavec, koji može žaliti za prilikama iz prvog poluvremena. Ovako je završilo poražavajućih 0:5

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija, Matija Ezgeta (Antonio Šiprak 77'), Dino Konjevod, Albert Valentinčić (Andrija Galić 77'), Armin Abazi (Filip Peranić 46'), Petar Gudelj, Ivan Kaurin, Ivan Krpečanec, Mario Meter.

U idućem kolu Kurilovec igra doma s Trešnjevkom, a Lukavec ide na noge Trnju.