Novosti Sport Događanja

Jurič i Milatović odveli Mraclin do šestog slavlja, Gradići propustili svoje prilike i ostali na dnu ljestvice

13.11.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina stigli su do šeste ovosezonske pobjede, doma protiv Lekenika. Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka ekipa Marka Pancirova je u nastavku dva puta tresla gostujuću mrežu...

Josip Jurič je bio precizan s bijele točke pola sata prije kraja, a na končanih 2:0 je u 74. minuti postavio Petar Milatović.

Identičnim rezultatom Gradići su izgubili derbi začelja sa Stupnikom. Već u trećoj minuti domaćini su se našli u zaostatku, Stupnik je praktički iz jedine svoje prilike u prvom poluvremenu došao do prednosti. Pola sata prije kraja Brkić iz kaznenog udarca zabija za 0:2.

Dvoboj nije obilovao prilikama, ali Gradići mogu žaliti za svojim šansama, a pogotovo za propuštenim jedanaestercem u 34. minuti utakmice...

Mraclin je trenutno na šestoj poziciji s 22 osvojena boda, a u 15. kolu ide u goste Stupniku. Gradići su ostali na dnu sa šest bodova, dva manje od Banovca, a idućeg vikenda igraju kod Rugvica Save 1976.

Ove subote odigrana je i većina utakmica 14. kola Jedinstvene županijske nogometne lige, kao i većina dvoboja 12. kola 1. ŽNL Istok.