Iva Kluk iz PK Gorica srebrna juniorka na Mitingu Mladosti, Matea Iveković osvojila dvije medalje

16.11.2021. / Damir Žbulj

Na bazenu Mladosti na Savi održano je 49. izdanje velikog međunarodnog plivačkog natjecanja pod nazivom Miting Mladosti 2021.

Sudjelovao je više od 600 plivačica i plivača, a boje PK Gorica branili su Iva Kluk i Lovro Brekalo.

Lovro je u svim disciplinama u kojima je nastupio isplivao osobne rekorde, no, sjajan rezultat ostvarila je Iva, koja je na 50 metara prsno zauzela drugo mjesto u juniorskoj konkurenciji.

Na Mitingu Mladosti, ali za Zagrebački plivački klub, nastupila je Velikogoričanka Matea Iveković, koja se polako vraća u pravu formu nakon ozljede zbog koje je propustila i reprezentativno okupljanje prošli mjesec.

Na 50 metara leđno i leptir izborila je A finala, a osvojila je i broncu i srebro u kategoriji juniorki.