[VIDEO] Udarnice preokretom do slavlja u Samoboru: Bernarda Mostarlić i Katarina Gujić zabile ključne golove u neizvjesnoj završnici

02.12.2021. / Damir Žbulj

Rukometašice Udarnika nastavljaju bilježiti sjajne rezultate u 2. HRL Zapad, a posljednji je pobjeda u odgođenom dvoboju sedmog kola na gostovanju u Samoboru, u derbiju sredine ljestvice...

Udarnice su u prvom dijelu bile u minusu i četiri pogotka, a na poluvremenu je bilo 13:11 za domaće igračice. Samobor je prednost čuvao tek još početkom nastavka, ali onda se sve okrenulo...

Velikogoričanke serijom od tri uzastopna pogotka dolaze do preokreta i vodstva, a u neizvjesnoj završnici i do zasluženog slavlja. Pet i pol minuta prije kraja rezultat je izjednačen na 23:23, ali tada, nakon minute predaha Darija Zrnića, Bernarda Mostarlić zabija još jedan svoj zgoditak, dok je na konačnih 23:25 postavila Katarina Gujić u samom finišu dvoboja.

Ovo su izuzetno vrijedna dva boda rukometašica Udarnika, koje su ove sezone pokazale kako spadaju u gornji dom hrvatskog drugoligaškog rukometa.

Predvodile su fantastične Bernarda Mostarlić s osam te Katarina Gujić sa sedam golova- Marta Miletić je dodala četiri, po dva su zabile Magenreuter i Anja Jambrešić, dok su mrežu suparnica pogađale i Anja Haramina i Erika Štefanić. Pobjedu u Samoboru slavile su i sjajne Lena Dunđerović, Katarina Šako, Ana Cerovski, Nika Obajdin, Rafaela Krilčić, Anja Vučićević, Barbara Brdovčak, Franka Gvardiol i Magdalena Jurić.

U subotu Udarnice gostuju u Crikvenici kod Murvice.