[FOTO] Nezaustavljivi Gradići slavili petu u nizu: Šandor i Pralas srušili Croatiju

25.04.2022. / Damir Žbulj

Još jednu fantastičnu utakmicu odigrali su nogometaši Gradića pod vodstvom Marka Biljana te su na teškom gostovanju kod Croatije u Hrastju stigli do pete uzastopne pobjede!

Na početku proljetnog nastavka sezone Gradić su poraženi na 'oranici' u Topuskom, a onda su osvojili 19 bodova u sedam susreta!

Impresivno!

Ovaj nalet nije mogla zaustaviti niti šestoplasirana Croatia, a domaćin u Hrastju nije čak niti jednom ozbiljnije zaprijetio vrataru Bebleku.

Marijo Šandor probio je protivničku obranu u 19. minuti, a desetak minuta prije poluvremena je na konačnih 0:2 postavio Stjepan Pralas.

Gradići su u ovom susretu imali brojne izgledne prilike, uz dva poništena pogotka, pa je slavlje moglo i trebalo biti uvjerljivije.

NK GRADIĆI: Vedran Beblek, David Posavec, Alen Vidaković (Josip Hrženjak 61'), Filip Turkalj, Toni Borovac (Patrik Vojnić 89'), Stjepan Pralas (Filip Božić 79'), Marijo Šandor, Ante Banić, Krešimir Budimir, Patrik Posavec, Hrvoje Krstanović.

Fantastičan je pogled na ljestvicu, jer je ekipa Marka Biljana s dna poretka stigla do 11. pozicije i trenutno ima tek četiri boda manje od Mraclina.

Momčad Damira Milanovića poražena je i na gostovanju u Kerestincu.

TOP je poveo iz penala u 14. minuti, ali je sredinom prvog dijela Matej Skrbin vratio stvari na početak.

Mario Žuti je početkom nastavka još jednom precizan s bijele točke, za konačnih 2:1.

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić, Dejan Debijađi, Josip Domitrović, Juraj Cvetnić, Lukas Golubić (Robert Petravić 68'), Petar Milatović (Luka Kos 68'), Matej Skrbin, Karlo Klarić, Bruno Dandić, Ladislav Roginić, Ivan Kaurin.

U idućem kolu Gradići na svom terenu dočekuju Banovac, a Mraclin igra protiv Croatije iz Hrastja.