Pia Teskera slavila na mitingu Mladosti, Dino Bošnjak još jednom uvjerljiv!

13.06.2022. / Damir Žbulj

Izuzetno talentirana velikogorička atletičarka Pia Teskera, koja sada nastupa za AK Sportske igre mladih Split, pobijedila je u kadetskoj konkurenciji na 1500 metara na snažnom mitingu HAAK Mladost 20022 održanom u Zagrebu.

Učenica Eugena Kvaternika i bivša trkačica AK Velika Gorica je s vremenom 4:52,26 slavila ispred Tene Petračić iz Maraton kluba Velika Gorica (4:55,93), koja je osvojila srebrnu medalju.

-->>>Tena Martinec branila boje Hrvatske na prvenstvu Balkana, Nina Vuković zlatna na mitingu Mladost, Tena Petračić istrčala normu za PH

Hana Tašaković iz AK Velika Gorica završila je utrku na sedmom mjestu.

Martin Masnec je u seniorskoj utrci na 400 metara s vremenom 53,00 osvojio peto mjesto, dok je na 200 metara bio deseti (24,19 ), od 18 natjecatelja.

Dino Bošnjak bio je uvjerljiv na 3000 metara s vremenom 8:12,62, dok je srebrni Tomislav Novosel iz AK Dinamo-Zrinjevac trčao 8:29,04.

Martin Gorenjak, njegov klupski kolega iz AK Velika Gorica, bio je šesti (9:30,55).