Novosti Sport Događanja

[VIDEO] Špikić asistirao u preokretu i slavlju Dinama na otvaranju nove HNL sezone

16.07.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Dinama su na otvaranju nove sezone stigli do dramatične pobjede nad Lokomotivom, a svoj doprinos u slavlju Plavih dao je i naš Velikogoričanin Dario Špikić, koji je upisao asistenciju u velikom preokretu branitelja naslova prvaka Hrvatske!

Lokosi su u otvaranju dvoboja iznenadili Dinamo, već u četvrtoj minuti Kulenović je svladao Livakovića, dok je sredinom prvog dijela Aliyu povećao prednost gostiju...

No, tada trener Čačić iz igre vadi indisponiranog Bočkaja, uvodi Drmića i od tada je na terenu jedan drugačiji Dinamo.

Samo dvije minute kasnije Špikić je sjajno utrčao u kazneni prostor, primirio loptu i povratno uposlio Drmića, koji smanjuje zaostatak.

Drmić je desetak minuta prije poluvremena, nakon odličnog driblinga i dodavanja Ivanušeca, vratio stvari na početak.

Špikić je ponovno odigrao dobru utakmicu, na travnjaku je bio do 77. minute, kad je umjesto njega ušao Luka Menalo, na kraju junak ove pobjede.

Posljednjih 15-ak minuta Lokosi su igrali bez isključenog Matea Marića, a pritisak domaćih nogometaša urodio je plodom u sudačkoj nadoknadi, kad je Menalo postavio na konačnih 3:2 [VIDEO].

SuperSport HNL se nastavlja u subotu, a od 19 sati Gorica gostuje kod Osijeka!

(Foto: Igor Kralj/PIXSELL)