U vrlo dobroj pripremnoj utakmici između Mraclina i Kurilovca nije bilo pobjednika. Domaćin bez dosta odsutnih igrača, a Kurilovec u svakom poluvremenu s jednom postavom. Gosti su ozbiljno zaprijetili u 14. minuti preko Crnova čija je lopta završila na prečki domaćeg gola. Pet minuta kasnije domaće vodstvo kada Jurić jednu povratnu loptu Đebre s nekih 12 metara sprema pod prečku. Kurilovec je nivelirao rezultat u 28. minuti, ubačaj Peze s desne strane pred gol, na drugoj vratnici nečuvani Bakula lagano loptu sprema u mrežu. Već na samom početku drugog dijela utakmice Kurilovec je preko Stojakovića došao u vodstvo, njegov odmjeren udarac s distance završio je u lijevom kutu Dražića. U 66. minuti Kos nakon podužeg driblinga pogađa vratnicu. Mraclin je poravnao sredinom druge dionice prekrasnim golom Maglaića. Prvo je loptom potegnuo Ivan Kos, podvalio je za Milatovića koji povratnom loptom proigrava Maglaića, njegov udarac s nekih osamnaest metara neobranjivo završava u gornjem lijevom kutu kurilovečkog golmana Halilića.

MRACLIN – KURILOVEC 2:2

SRC Nova graba. Sudac: Čunčić.

STRIJELCI: 1:0 – Jurić (19), 1:1 – Bakula (28), 1:2 – Stojaković (52), 2:2 – Maglaić (72).

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović, Krznarić, J. Domitrović, B. Dandić, Đebro, Maglaić, Vidović, Hajduk, Jurić, Milatović (još su igrali Dražić, V. Lučić, Debijađi i I. Kos). TRENER: Marijan Dužić.

KURILOVEC: Išek, Alili, Čurek, Ćosić, Završki, Kušec, Pezo, Matoš, Bakula, Crnov, Ivković (II. poluvrijeme: Halilić, Caganić, Drezga, Radoš, Ugbede, Đuđić, Stojaković, Saiti, Badrić, Pušić, Župetić). TRENER: Senad Harambašić.