Hajduk i Petravić zabili za slavlje Mraclina u Vukovini, Gradići ispustili pobjedu kod Stupnika

05.09.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina slavili su u Vukovini u susjedskom derbiju s Jelačićem te su još jednom pokazali kako su ove sezone spremni za velike stvari.

Domaći su uspjeli sačuvati 'nulu' u prvom poluvremenu, međutim, početkom nastavka kapetan Igor Hajduk je na dodavanje Vjeke Lučića pronašao put do mreže Sakača.

Ekipa Stefana Rajića je na sve načine pokušala doći do izjednačenje, ali je u završnici iz protunapada primo i drugi pogodak. Robert Petravić, koji je u igru ušao umjesto Lučića, postavlja na konačnih 0:2 u 88. minuti dvoboja.

NK BAN JELAČIĆ: Davor Sakač, Marko Rovišan, Ivan Landeka (Filip Harambašić 56'), Petar Krasnić (Josip Matić 75'), Mateo Maslač, Jakov Karaula, Mateo Nikić, Fran Milatović (Bruno Augustić 56'), Miron Memić, Jurica Čumpek, Dominik Smolković.

NK MRACLIN: Patrick Crnolatec, David Marjanović, Josip Domitrović, Vjekoslav Lučić (Robert Petravić 81'), Mišo Đebro (Alen Kapac 71'), Josip Jurič (Slavko Vidović 71'), Igor Hajduk, Emanuel Krznarić, Karlo Klarić (Dejan Debijađi 56'), Bruno Dandić, Ivan Kaurin (Hrvoje Koleš 81').

Gradići su uzeli bod na gostovanju kod Stupnika, ali su mogli i sva tri!

'Nula' je na semaforu bila sve do posljednjih desetak minuta, kad je Marin Sudar zabio za vodstvo Gostiju. Međutim, domaći su uspjeli pet minuta kasnije doći do izjednačenja preko Kristijana Brkića.

Igor Čagalj je u prvih 11 stavio Bebleka, Božića, Sudara, Hrženjaka, Belčića, Cindrića, Budimira, Rajiča, Abramovića, Godinića i Vojnića, početkom nastavka ušli su Posavec i Šuman, a 20-ak minuta prije kraja i Ćaćić i Pralas.

Treće kolo 4. NL Središte Skupine B igra se u srijedu, Mraclin od 17 sati dočekuje Naftaš Ivanić, a u istom terminu u Gradiće stiže Jelačić!