Mraclin nadigrao Gradiće, Josip Jurič dvostruki strijelac

03.10.2022. / Damir Žbulj

Ono što je trebao biti pravi turopoljski derbi u osmom kolu 4. NL Središte Podskupine B pretvorilo seu dominaciju Mraclina na svom travnjaku protiv Gradića i sigurnu 2:0 pobjedu.

Junak slavlja domaćih navijača bio je Josip Jurič, koji je protivničku mrežu pogađao sredinom prvog poluvremena i početkom nastavka.

Pobjeda Mraclina mogla je biti i uvjerljivija, a ekipa pod vodstvom Marijana Dužića zadržala je s minimalnim zaostatkom priključak za vodećom Zelinom.

NK MRACLIN: Patrick Crnolatec, David Marjanović, Josip Domitrović Vjekoslav Lučić (Hrvoje Koleš 90'), Mišo Đebro (Ivan Kaurin 79'), Josip Jurič (Antonio Dadović 90'), Petar Milatović (Slavko Vidović 84'), Igor Hajduk, Emanuel Krznarić, Karlo Klarić (Krešimir Budimir 84'), Bruno Dandić.

NK GRADIĆI: Vedran Beblek, David Posavec (Nikola Matulić 72'), Toni Borovac, Hrvoje Krstanović (Vid Belčić 75'), Stjepan Pralas, Leon Šuman (Marin Sudar 46'), Andrija Cerovski, Domagoj Abramović, Matej Godinić, Marko Preradović (Sandro Fridrih 79'), Patrik Vojnić (David Ćaćić 46').

Jelačić
se nije dobro proveo protiv Moslavine, koja je u Vukovini slavila s uvjerljivih 5:1. Počasni gol za domaće zabio je Matko Vuksanović u 75. minuti susreta.

U idućem kolu Gradići u nedjelju u 16 sati dočekuju Libertas, Mraclin gostuje u Rakitju kod GNK Tigar Sveta Nedelja, a Jelačić u subotu kod Lekenika.