Home Izdvojeno Gorički atletičari osvojili medalje u Zagrebu, Zadru i na Trakošćanu

Gorički atletičari osvojili medalje u Zagrebu, Zadru i na Trakošćanu

PODIJELITE

U četvrtom kolu Hrvatske atletske lige sjever trkači Maraton kluba Gorica osvojili su dvije srebrne medalje. Martin Marčec istrčao je drugo vrijeme u disciplini 1000 m u kategoriji mlađih juniora. Isti rezultat u istoj disciplini ostvarila je i Tena Petračić, samo u kategoriji kadetkinja.

Gorički trkači nastupili su ovaj vikend i na Zagrebačkom maratonu, gdje je Želimir delač u utrci polumaratona zauzeo drugo mjesto u kategoriji M60.

Na Trakošćan trailu u utrci od 28 km s preo 1300 metara ukupne visinske razlike, zahvaljujući odličnoj taktici, Jasna Mikulić je ciljem prošla treća.

Goričani su se natjecali i u Zadru, gdje je Bruno Škrinjarić na Zadarhalf by Falkensteiner Punta Skala srednje dugom triatlonu osvojio osmo mjesto i srebro u kategoriji M35.

MK Gorica još jednom poziva na 18. Dječji kros, koji se u subotu održava na sportskim igralištima OŠ Jurja Habdelića i Eugena Kvaternika.