Obavijesti

Sport

Komentari 80

Probuđena Rijeka utrpala 'tricu' Lokomotivi i dobila drugu u nizu

Riječani su posao riješili u prvom dijelu, a u drugom dodatno potvrdili veliko slavlje. Lokosi su imali svoje trenutke, a susret su pred 4118 gledatelja, uz obilje golova, obilježila i dva crvena kartona

Nogometaši Rijeke su na Rujevici u derbiju začelja 13. kola HNL-a porazili Lokomotivu 3-0 ostvarivši prvu domaću pobjedu ove sezone. Također, prvi su put ove sezone spojili dvije pobjede.

POGLEDAJTE VIDEO:

Pokretanje videa...

Serse Cosmi u Rijeci 00:50

Momčad Sersea Cosmi je u prošlom kolu slavila u Gorici (2-0), što je riječkim igračima donijelo potreban mir i veliku dozu samopouzdanja nakon što momčad gotovo tri mjeseca nije znala za pobjedu.

Domaćin je poveo u 25. minuti. Grgić je ubacio u srce kaznenog prostora do Frigana koji je pucao, a lopta se odbila od Cipetića i u čudnom luku preletjela nemoćnog vratara Šubarića.

Rijeka: Utakmica HNK Rijeka - NK Lokomotiva u 13. kolu Prve HNL

U 38. minuti Rijeka je dobila kazneni udarac. Prince je pucao sa 18 metara, lopta je pogodila De Haasa u ruku, a sudac Lovrić je nakon intervencije VAR-a pokazao na bijelu točku. Vučkić je s bijele točke bio siguran za 2-0.

Gosti su u 74. minuti ostali s igračem manje nakon što je De Haas povukao Selahija za dres i zaradio drugi žuti karton.

Samo pet minuta kasnije priča je završena nakon što je Frigan zabio za 3-0.

U 80. minuti i Rijeka je ostala s igračem manje, isključen je Mateo Pavlović koji je prekršajem zaustavio Kulenovića i zaradio drugi žuti karton. (Hina)

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.
Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.

Kraj susreta na Rujevici!

Raspjevani riječki navijači slave, Cosmijeva Rijeka pobijedila je i drugu u nizu! Rijeka je ovom pobjedom preskočila Lokose na tablici i sada zauzima sedmo mjesto.

90+1'

Dvostruki strijelac Frigan napušta igru, a mijenja ga Karrica.

Igrat će se četiri minute sučeva dodatka.

88'

Dva isključenja su malo poremetila tijek igre, no Lokomotiva i dalje pokušava postignuti barem počasni pogodak. Naravno, Cosmi i riječka klupa polažu nade da se to neće dogoditi.