Dinamo i Lukavec poraženi kod lidera, Kurilovčani ispustili pobjedu na Ravnicama

24.10.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca nisu nažalost uspjeli doći do pobjede na gostovanju kod Ravnica, iako su imali prednost od 63. minute utakmice 11. kola 3. NL Centar...

Kurilovčani su poveli golom Ivana Crnova, ali je Eto Koumenyanou u 88. minuti postavio na konačnih 1:1.

Imala je ekipa Senada Harambašić i kazneni udarac u prvom poluvremenu, kojeg nije iskoristila i zaista je šteta što nisu osvojena sva tri boda.

Na umjetnoj travi terena na Oboju Lukavec se nije najbolje snašao i domaći Maksimir stigao je do 3:1 pobjede.

Filip Hodak, koji je u svojoj karijeri svojevremeno nosio i dres Udarnika, zabio je dva komada u prvih 15-ak minuta dvoboja i gostima se nakon toga bilo teško u potpunosti vratiti u susret. Hrvoje Humeljak je u 36. minuti donio tračak nade, ali je Frano Medić desetak minuta prije kraja zapečatio sudbinu Lukavca.

Dinamo iz Odranskog Obreža je početkom drugog poluvremena gostovanja kod vodećeg Lučkog, golovima Ćorića i Vučića, stigao do preokreta i vodstva, ali su Luka Toš i Matej Kelava ipak osigurali 3:2 slavlje domaće momčadi.

U idućem kolu Kurilovec u subotu od 15 sati igra doma s Maksimirom, u istom terminu Lukavec dočekuje Samobor, dok će Dinamo u nedjelju u 11 sati ugostiti Trešnjevku.