Sport

Komentari 58

Ružne scene s Drosine! Navijači Istre bacili petardu blizu Banića

6

Golman Gorice se požalio sucu, držao se za uho i polijevao ga vodom. Baniću se nekoliko minuta ukazivala pomoć. Odmah je u pomoć priskočio Domagoj Prnjak, fizioterapeut velikogoričkog kluba

VIDEO

Ružnim scenama na Aldo Drosini otvoreno je 16. kolo HNL-a (Istra 1961 - Gorica)! Naime, golman Gorice Ivan Banić u 4. minuti susreta ostao je ležati na travnjaku nakon što su 'demoni', pripadnici navijačke skupine pulskog kluba, bacili petardu u njegovu neposrednu blizinu.

Navijači na tribinama tijekom utakmice između Istre i Rijeke

Golman Gorice se požalio sucu, držao se za uho i polijevao ga vodom, a odmah je u pomoć priskočio Domagoj Prnjak, fizioterapeut velikogoričkog kluba.

Pula: Utakmica između Istre i Gorice u sklopu 16. kola Supersport HNL-a Pula: Utakmica između Istre i Gorice u sklopu 16. kola Supersport HNL-a Pula: Utakmica između Istre i Gorice u sklopu 16. kola Supersport HNL-a

Prekid je trajao četiri minute, a utakmica je nastavljena. Srećom po Banića, bez ikakvih posljedica. Istru, kao organizatora utakmice, sigurno čeka "čestitka" HNS-a.

Video incidenta možete pogledati OVDJE.

Inače, Istra je slavila golom Bakrara u 91. minuti, a Puljani su se tom pobjedom učvrstili na šestom mjestu HNL-a s 20 bodova. Varaždin ima samo dva više, a Slaven četiri. Gorica je, s druge strane, ostala zakopana na dnu tablice sa samo sedam bodova.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.