[VIDEO] Sudar 'golčinom' gotovo s pola terena osigurao bod Gradićima, Igor Hajduk zabio za remi Mraclina, Odra slavila u derbiju

13.11.2022. / Damir Žbulj

U dvoboju 14. kola 4. NL Središte Podskupina B u Gradiće je stigla kutinska Moslavina, a susret je na kraju završio bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Posebno će se pamtiti 'golčina' Marina Sudara sredinom prvog dijela, kad je na sredini terena oduzeo loptu suparničkom igraču te je gotovo s pola terena uspio smjestiti loptu u gostujuću mrežu.

Šteta što Gradići nisu sačuvali prednost, jer je Ante Batarelo u 64. minuti zabio za bod Moslavine, u ovom 'čvrstom i temperamentnom' okršaju podjednakih protivnika.

Identičan ishod bio je i u Mraclinu, gdje je pak gostovao Lekenik. Na Grabi su gosti poveli u finišu prvog dijela preko Marka Kolarića, ali je poslije desetak minuta igre u nastavku Igor Hajduk osigurao bod ekipi pod vodstvom Marijana Dužića.

Nažalost, vukovinski Ban Jelačić je pokleknuo kod Croatije u Hrastju, a domaćin je slavio golovima Jelovečkog i Fluka još u prvom poluvremenu.

Odra je u susretu 13. kola 4. NL Središte Zagreb skupina A na svom terenu svladala Polet iz Svete Klare, nakon preokreta i vodstva gostiju sredinom prvog poluvremena..

Filip Luter je u 38. minuti izjednačio rezultat iz kaznenog udarca, u sudačkoj nadoknadi se Ante Gudelj pobrinuo da se u nastavak krene s prednošću domaćih. Josip Pavek je 20-ak minuta prije kraja poentirao za konačnih 3:1.

Polet je u zadnjih deset minuta imao i brojčani 'minus' pa je Odra bez previše nervoze privela ovaj susret kraju i zasluženo uzela sva tri boda, čime je preskočila klub iz Svete Klare i trenutno se nalazi na sjajnoj četvrtoj poziciji ljestvice.

U idućem kolu na rasporedu je gostovanje kod 'fenjeraša' Vojnića '95.

Gradići u subotu gostuju kod Lekenika, Mraclin igra kod Rugvica Save, dok u Vukovinu kod Jelačića stiže Topusko, a sve utakmice su na rasporedu u 13 sati.