'Petarda' Klasa u mreži Bregane, Polet siguran u Gornjoj Lomnici

02.04.2023. / Damir Žbulj

Još jednu sjajnu utakmicu u nastavku sezone Jedinstvene županijske nogometne lige odigrali su igrači Klasa, koji su na svom travnjaku u Mičevcu napunili mrežu Bregane.

Goste je načeo Mario Marić iz penala u 17. minuti, a u samoj završnici prvog poluvremena prednost je povećao Fran Matić.

Na početku nastavka zabija i Matija Antunović, koji je nakon poluvremena tek ušao u igru...

Marić iz novog penala u 78. minuti u potpunosti rješava pitanje pobjednika, ako ga je i bilo, dok se za 'petardu' i finalnih 5:0 pobrinuo Luka Kulušić, još jedan 'džoker s klupe', nekoliko minuta prije posljednjeg sučevog zvižduka.

Klas je zablistao u novim dresovima, a u početnoj postavi trenera Miokovića bili su Ivan Petrović, Filip Nikola Petir, Mario Marić, Fran Matić, Egon Kruezi, Lovre Kešina, Jerko Majić, Ivan Galić, Marijan Kerep, Branko Janić i Matija Gredelj. Uz strijelca Antunovića, početkom drugog dijela ušao je i Igor Gusak, priliku je dobio i Kristian Perša, a s klupe su ušli i Kulušić i Matija Komljenović.

Polet nije imao nikakvih problema na gostovanju u Gornjoj Lomnici kod Meštrice. Zvonimir Matušin je svoj prvi pogodak postigao u 31. minuti, dok je pola sata prije kraja strijelac i mladi Fran Križanac. Matušin je na konačnih 0:3 postavio u 77. minuti dvoboja, kad je ekipa iz Buševca bila s igračem manje na travnjaku...

Ivan Zagorec je brzinski zaradio dva žuta kartona, zbog 'nesportskog ponašanja' i prigovora na tu odluku suca Cikojevića.

NK MEŠTRICA: Marko Juratović, Noa Prosenjak ( Mateo Janječić 72'), Ivan Krpečanec, Kristijan Šečić, Marin Tuka, Patrik Karavla (Nikola Šebek 72'), Tomislav Janječić, Mario Skorin, Luka Mravunac, Marko Ćevid, Krunoslav Všetečka.

NK POLET BUŠEVEC: Fran Roko Eremija, David Đuretić, Damjan Banić, Filip Dejanović, Leonardo Janječić, Zvonimir Matušin, Bruno Šestak, Bruno Jušić, Ivan Zagorec, Marijo Pejak, Fran Križanac.

U nedjelju od 16.30 sati Kupa u Pokupskom dočekuje Turopoljac, Mladost u Obrezini, u istom terminu, igra protiv Rakovog Potoka, a Lomnica svoj lov na trofej prvaka nastavlja kod Zrinskog u Farkaševcu.