3. NL Centar

Kurilovec na Udarniku bolji od Gaja

Kurilovec je golovima Bakule (69) i Artukovića (73) slavio s 2:1
347837493_754459203046749_293860785148537438_n

Vremena za tugovanje zbog poraza u polufinalu Kupa NSZŽ u Kurilovcu nije bilo, jer slijedila je utakmica protiv Gaja. Bodovi su na kraju ostali na Udarniku, jer Kurilovec je golovima Bakule (69) i Artukovića (73) slavio s 2:1. Počasni gol za goste deset minuta prije kraja postigao je Gregurić. S 42 osvojena boda Udarnik je na devetom mjestu.

Pobjedom u velikom stilu Lukavec je po svemu sudeći dva kola prije kraja napravio veliki iskorak prema ostanku u ligi. Gost Lukavca bila je Trešnjevka koja je golovima Josipovića (43) i Pereža (59) sve do posljednjih dvadeset minuta imala vodstvo od 2:0, no tada se ukazao Drozdek koji je s tri gola poveo Lukavec prema pobjedi i mirnoj luci, jer s 37 bodova Lukavčani su trenutno 12. sastav lige.

U 32. kolu još su igrali, Lučko-Ravnice 2:3, Segesta-Bistra 6:1, Dinamo (OO)-Karlovac 1919 1:4, HAŠK-Mladost (P) 7:1, Vrapče-Samobor 2:2 i Vrbovec-Maksimir 2:4, dok će kolo danas od 17,30 sati zatvoriti Sava (S)-Ponikve.