državna
Kemija | |
Laura Črnjak, 8. d
|
10.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
19.
|
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
županijska
Sigurno u prometu 6. | |
Sara Markelić, 5.
|
9.
|
Marta Zagorac, 5
|
11.
|
Nikola Belošević, 5.
|
6.
|
MIvan Gašparac, 5. | 12. |
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Jučer, 4. veljače, u sportskoj dvorani OŠ Nikole Hribara, održano je gradsko Natjecanje u rukometu za dječake u organizaciji naše škole. Naša dvorana, nažalost, ne zadovoljava uvjete za taj sport,
Na natjecanju je nastupilo osam škola iz Velike Gorice i okolice, a samo natjecanje je održano po tzv. kup sistemu, što znači da pobjednik nastavlja natjecanje.
Konačni pobjednik je ekipa OŠ Eugena Kumičića koja će igrati na županijskoj razini natjecanja, a ekipa naše škole osvojila je šesto mjesto.►
Ukupni poredak:
1. OŠ Eugena Kumičića
2. OŠ Nikole Hribara
3. OŠ Šćitarjevo
4. OŠ Velika Mlaka
5. OŠ Eugena Kvaternika
6. OŠ Jurja Habdelića
7. OŠ Slavka Kolara
8. OŠ Vukovina
Za našu školu nastupili su sljedeći učenici:
1. Josip Kuna, 8.a
2. Mateo Srbić, 8.a
3. Matko Đurašin, 8.b
4. Teo Sremić, 8.b
5. Franjo Rak, 8.b
6. Borna Krkač, 8.c
7. Marko Busija, 7.a
8. Filip Šimunec, 7.a
9. Leon Kolarec, 7.a
10. Patrik Varjačić, 6.b