
Mladi odbojkaši Gorice stigli u Zadar na završnicu prvenstva Hrvatske i okršaje s vršnjacima iz najboljih hrvatskih klubova
Mladi odbojkaši Gorice stigli su u Zadar gdje ih od petka do nedjelje čeka državna završnica Prvenstva Hrvatske i borba za što bolji plasman u konkurenciji najboljih naših klubova.
Gorica je smještena u grupu s OK Zrinski Nuštar i domaćinom Zadrom, a prva utakmica igra se već u jutarnjem terminu.
Svoj klub i grad će u Zadru predstavljati kapetan Maksimilijan Matejaš pa Davor Sviličić, Ante Martinović, Jakov Martinović, Krešimir Opetuk, Branimir Opetuk, Patrik Urošević, Teo Grbač, Borna Antolić, Gabriel Batur, Jakov Prevolnik, Alexandar Nesvanulica, Jakov Blažević, Josip Nestić, Aleksandar Zhukouski i Adam Naglić, pod vodstvom trenera Gašpara Škorića Budimira i Mateja Šakote.
Utakmica sa Zrinskim igra se od 9 sati dok će s vršnjacima Zadra mlađi kadeti Gorice igrati od 17 sati.

Predstava "Roža (cura s greškom)" u Buševcu umjesto večeras igra ove nedjelje!

Predstavljen hvalevrijedan projekt Zagrebačke županije „Od prve žlice do prve godine”

Požar u Kravarskom podmetnut! Provalnik ukrao alat pa zapalio namještaj

Automobil ukraden u Jelačićevoj pronađen zapaljen u Okuju

U Hrašću napali i opljačkali stranog dostavljača te mu ukrali stvari

Polaganjem kamena temeljca počela gradnja kampa HNS-a u Velikoj Gorici: „Ovdje ćemo stvarati nove Vatrene”
