Mladi karatisti uspješni u Sisku

02.05.2018. / Sportska redakcija

Protekle subote u Sisku je održan memorijalni karate turnir Igor Malek koji je okupio oko 330 natjecatelja iz 37 klubova. Karate klub Velika Gorica predstavljali su najmlađi natjecatelji u ukupno 20 kategorija, koji su osvojili 16 medalja, od čega su četiri zlatnog sjaja, tri srebrnog, a devet brončanog sjaja.

Najuspješniji natjecatelj bio je Vito Hulina koji je osvojio dvije medalje; zlatnu u kategoriji ml.učenika do 26 kilograma i srebrnu u kategoriji učenika do 30 kilograma. Također odlični su bili Ema Jukić i Lucija Kirinić koje u svojem uzrastu osvajaju zlato, a u starijem broncu. Uz njih zlatno odličje osvojila je i Ema Novak.

-Vrlo smo ponosni na sve naše mlade borce karataše i karatašice jer pokazuju veliki napredak iz turnira u turnir- poručio je trener Goran Živković.