
Policija stala na kraj mladićima koji su ukrali 24 tisuće kuna u parfemima
Policijski službenici V. policijske postaje Zagreb dovršili su kriminalističko istraživanje nad dvojicom osumnjičenika (19,21) zbog osnova sumnje da su zajedno počinili drsku krađu i dvije krađe, a 21-godišnjak sam četiri krađe.
Sumnja se da je dvojac počinio drsku krađu 31. svibnja ove godine u Zagrebu, u Vlaškoj, kada je 19-godišnjak iz džepa oštećenom otuđio novčanik te se udaljio zajedno s 21-godišnjakom. Dvije krađe zajedno su počinili 12. i 29. svibnja ove godine u Velikoj Gorici, u Zagrebačkoj ulici, kada su iz iste trgovine otuđili ukupno 35 parfema.
Devetnaestogodišnjak je 12. prosinca 2017. i 30. ožujka ove godine, u Velikoj Gorici, na Trgu Stjepana Radića iz iste trgovine otuđio ukupno 7 parfema, a 23. ožujka ove godine u Velikoj Gorici, u Zagrebačkoj ulici, iz trgovine je otuđio 4 parfema.
Zadnju krađu počinio je 10. svibnja ove godine u Zagrebu u Vlaškoj, kada je iz trgovine otuđio tri parfema. Ukupna materijalna šteta iznosi oko 24.000 kuna. Nakon kriminalističkog istraživanja predani su pritvorskom nadzorniku, a nadležnom državnom odvjetništvu podnijeto je posebno izvješće.

Potpisan ugovor za energetsku obnovu velikogoričkog doma zdravlja

Policija na goričkim prometnicama 24 sata mjerila brzinu, 32 vozača prekršila ograničenje

Kako kvalitetno upravljati novcem saznajete na besplatnim radionicama u Poduzetničkom inkubatoru

Velika Gorica kandidat za dobivanje prestižnog certifikata „zero waste grad”: Ovo je strateški iskorak i obveza prema građanima

Mlade nade goričke košarke Luka Gadanac i Vlado Šimeg pozvani na regionalno okupljanje HKS-a, seniori u subotu igraju posljednju ovosezonsku domaću utakmicu

Zagrebačka županija briljirala na dodjeli nagrada „Simply the Best“
