Kurilovec ispustio dva pogotka prednosti za remi protiv Vrbovca

09.09.2018. / Sportska redakcija

Nogometaši Kurilovca u prvom pravom domaćem susretu ove sezone razočarali su svoje navijače nakon remija u susretu protiv Vrbovca koji je završio rezultatom 2:2. Domaća je momčad bila na pragu osvajanja sva tri boda, jer je imala prednost od 2:0, no u posljednjih petnaestak minuta igrači trenera Perice Vidaka vlastitim su greškama vratili goste u „život“.

U prvom dijelu mreže su mirovale, da bi odmah na početku drugog dijela Nikola Brajko doveo Kurilovčane u vodstvo, koji su nakon toga preuzeli primat na terenu.  U 70. minuti nakon gostujućeg igranja rukom u šesnaestercu, sudac je pokazao na bijelu točku odakle je precizan bio Kelava.

Gosti se preko Ćosića u igru vraćaju preko Ćosića četiri minute kasnije. Gostujućem igraču, kojeg je obrana Kurilovčana ostavila samog kao duha nije bilo teško s peterca matirati domaćeg vratara, koji je u 89. minuti napravio pogrešku koja je Kurilovec koštala gubitka bodova. Nespretnu reakciju Kovačića, iskoristio je Dimović koji je postavio konačnih 2:2.

Ljestvicu nakon četiri kola predvode Krk, Vinogradar, Orijent 1919 i Trnje koji imaju maksimalnih 12 bodova, dok je Kurilovec osmi s pet osvojenih bodova.

3. HNL, 4. KOLO

NK KURILOVEC - NK VRBOVEC 2:2 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Brajko (47), 2:0 Kelava (70-11m), 2:1 Ćosić (74), 2:2 Dimović (89)
NK KURILOVEC: Kovačić, Krpečanec, Čunčić, Čolić, Marelja (od 78. Sedlaček), Povoljnjak (od 57. Kelava), Čurek, Muhar (od 65. Mandura), Matoš, Humeljak, Brajko. TRENER: Perica Vidak
NK VRBOVEC: Jendriš, Slišković (od 61. Santos), Ćosić, Šimić, Colarić (od 68. Boroša), Dimović, Krizmanić, Bojčić, Franić, Busija (od 81. Presečki), Pluščec. TRENER: Tihomir Bradić

Kurilovec ispustio dva pogotka prednosti za remi protiv Vrbovca Kurilovec ispustio dva pogotka prednosti za remi protiv Vrbovca Kurilovec ispustio dva pogotka prednosti za remi protiv Vrbovca