SPEKTAKL NA GRADSKOM STADIONU: / Gorica pobijedila Belupo u trileru sa sedam pogodaka!

Image

Nogometaši Gorice i Slaven Belupa odigrali su sjajnu utakmicu pred 1000 gledatelja na Gradskom stadionu u Velikoj gorici

14.4.2019.
18:32
Pixsell
VOYO logo

Nogometaši Gorice u susretu su 29. kola Prve HNL na svom terenu svladali Slaven Belupo sa 4-3 (3-1).

Strijelci: 0-1 Krstanović (9), 1-1 Ndiaye (23), 2-1 Lovrić (34-11m), 3-1 Dvorneković (38), 3-2 Suk (61-ag), 3-3 Krstanović (86), 4-3 Zwolinski (90). Pred 1.000 gledatelja na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici sudio je Zebec iz Cestice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Gosti su poveli preko Krstanovića koji je odlično reagirao na jednu odbijenu loptu u domaćem kaznenom prostoru, no domaći su uzvratili s tri pogotka u razdoblju od 15 minuta. Ndiaye je poravnao u 23. minuti nakon što obrana Slavena nije uspjela raščistiti situaciju nakon obrane vratara i pogođene vratnice, potom je Lovrić iskoristio kazneni udarac za 2-1 u 34. minuti da bi Dvorneković nakon prodora po desnom krilu pogodio za 3-1 u 38.

Gorica zabila dva pogotka u pet minuta za pobjedu

Slaven Belupo se vratio u igru u 61. minuti autogolom Suka, da bi Krstanović u 86. svojim drugim golom poravnao na 3-3. Ipak, pobjedu domaćima osigurao je Zwolinski u 90. minuti nakon velike pogreške braniča gostiju Karamarka koji je neoprezno vraćao loptu svom golmanu, a nije vidio da se napadač Gorice nalazi u blizini.

Ovom pobjedom Gorica je stigla na četvrto mjesto sa 45 bodova, jednim više od Lokomotive i Hajduka koji igraju međusobno od 19 sati, dok je Slaven Belupo ostao osmi sa 26 bodova, jednim manje od sedmog Intera iz Zaprešića.

Vodi Dinamo sa 76 bodova, 20 više od druge Rijeke.