Turopoljac ugrabio puni plijen kod Strmca

Veliko slavlje nogometaša Turopoljca u Bedenici gdje su ostvarili pobjedu od 3:2
DSC_7464

Nakon nešto lošijih rezultata, nogometaši Turopoljca zaredali su s dobrim izdanjima. Na gostovanju u Bedenici kod Strmca, ugrabili su puni plijen, nakon što su domaći Strmec porazili s 3:2.

Turopoljac je bolji ulazak u utakmicu naplatio s dva zgoditka u prvih 35. minuta utakmice kada su Matasić i Sesar matirali domaćeg vratara za vodstvo gostiju iz Kuča od 2:0. U nastavku susreta prvi su zaprijetili domaćini koji su preko Bedekovića u 50. stigli do pogotka nade.

Ipak, sve nade u povoljan rezultat srušene su im u 71. minuti kada je Šestok bio precizan s jedanaest metara za vodstvo Turopoljca od 3:1, koje je do kraja susreta Bičak uspio tek smanjiti pogotkom u 90. minuti.