Mraclin golovima Kosa i Jurića uzeo bodove u Buševcu, na Zvrnik u nedjelju stiže Ban Jelačić

11.09.2020. / Damir Žbulj

Veliki susjedski derbi u Buševcu otišao je na stranu Mraclina, u petom kolu Jedinstvene županijske nogometne lige.

Kapetan Ivan Kos već je u 13. minuti gostima osigurao prednost, a desetak minuta prije predaha Josip Jurić je postavio na konačnih 0:2, na radost njihovih navijača.

Mraclin su od prve minute predvodili Dražić, Petravić, Desput (45'), Ivančić, Domitrović, Jurić (68'), Kos, Milatović (88'), Skrbin, Bartolić (80') i Šikić, u nastavku su priliku dobili Augustić (45'), Onić (68'), Dandić (88') i Mario Kos (80').

Ovim slavljem Mraclinci su u samo nekoliko dana stigli do druge pobjede te su uhvatili priključak na ljestvici s Poletom sa šest osvojenih bodova.

Kako stvari stoje, lako moguće kako je ovo bila posljednja utakmica Marija Paviše na klupi Poleta.

U idućem, u nedjelju od 17 sati u goste Poletu stiže Ban Jelačić iz Vukovine, u novom lokalnom derbiju. Mraclin će na svom travnjaku u istom terminu dočekati Rakov Potok...