Fantastično otvaranje sezone rukometašica Gorice

11.10.2020. / Damir Žbulj

Odlično su rukometašice Gorice otvorile novu sezonu u 3. HRL Središte, fantastičnim izdanjem u nastavku dvoboja s drugom ekipom Trešnjevke i na kraju uvjerljivim i zasluženim slavljem!

Utakmica je bila u potpunosti izjednačena u prvom poluvremenu (16:16), a gošće su posljednju prednost na utakmici imale nakon desetak minuta igre u nastavku, kad je na semaforu bilo 20:22.

I tada kreće Gorica...

Serija se u narednih deset minuta zaustavlja na sedam uzastopnih pogodaka, što je u potpunosti slomilo otpor suparnica.

Nisu se Goričanke tu zaustavile, u finišu nastavljaju puniti mrežu gošći iz Zagreba, dvije minute prije kraja razlika je dvoznamenkasta, a završilo je 34:25.

Danijela Mihaljević bila je sjajna s devet golova i nepogrešiva s linije sedam metara (3/3), Maja Đuričić dodala je sedam pogodaka, a po četiri su zabile Nika Vajdić i Katarina Brzović. Klara Nedić i Ivana Tolić ugradile su u slavlje po tri zgoditka, Sara Trešćec je dvaput bila precizna, a Tara Troha i Lukrecija Čurek po jednom. U slavlju su sudjelovale i Marija Lukač te vratarke Lorena Češković i Iva Ivčić.

U drugom kolu na rasporedu je gostovanje kod ŽRK Trnina.

(Foto: Ženski rukometni klub Gorica)