Kupa sigurna protiv Bana Jelačića

Kupa je u Pokupskom s 5:2 svladala bolje rangiranu momčad Bana Jelačića iz Banova
3E46239E-C2F8-4BFA-83F6-6D509676DB6C Ivan Brajković

Nogometaši Kupe u susretu 13. kola Prve županijske lige došli su do šeste ovosezonske pobjede. U Pokupskom su s 5:2 svladali bolje rangiranu momčad Bana Jelačića iz Banova. S ova tri boda Kupa se ustabilila u sredini poretka, jer sastav trenera Miroslava Lukinića s 20 osvojenih bodova trenutno je sedmoplasirani sastav lige (od ostaka imaju utakmicu manje, op.a).

Saša Uremović u 31. minuti doveo je goste u vodstvo, da bi Kupa preko Kristijana Blažinčića i Ivana Šandora koji je realizirao najstrožu kaznu, do odlaska na odmor preokrenula rezultat u svoju korist.

Pitanje pobjednika domaća je momčad riješila u svega tri minute igre, jer u periodu od 57. do 60. minute Kupa je preko Josipa Brajkovića i Ivana Šandora povela s 4:1. Ivan Colarić u 68. smanjio je na 4:2, da bi konačnih 5:2 u 85. minuti svojim drugim pogotkom postavio kapetan Josip Brajković- Crni.