VIDEO/FOTO: Mraclin u Lomnici stigao do osme uzastopne pobjede

Domaću momčad Mraclin je porazio s 3:0 za sjajno treće mjesto u konačnici
DSC_7154

Nogometaši Mraclina povratničku polusezonu u Jedinstvenu županujsku ligu zaključili su pobjedom u Lomnici. Domaću momčad Mraclin je porazio s 3:0 za sjajno treće mjesto u konačnici.

Turopoljski derbi riješen je u početnih deset minuta u kojima je Mraclin pogocima Josipa Jurića poveo s 2:0. Do odlaska an odmor Lomnica je pritiskala no neopasno po gol Marića.

Dodatan vjetar u leđa domaća je momčad dobila isključenjem Mateja Skrbina, no brojčanu nadmoć nisu uspjeli kapitalizirati. Jalovu inicijativu su imali, no bezopasno po gol Mraclina. Najbliže pogotku došli su u 80. minuti kada je sudac Vuković pokazao na bijelu točku, no udarac Mandure završio je uz vratnicu. Konačnih 0:3 u 88. minuti postavio je Onić.

Za sastav trenera Marka Pancirova ovo je osma uzastopna pobjeda, jer prije Lomnice redom su padali Vinogradar, Turopoljac, Dinamo, Rakovec, Naftaš Ivanić, Klas i Sloga.

A što o utakmici u Lomnici i kompletnoj jeseni kaže trener Marko Pancirov pogledajte u videu.