Mladost iz Donjeg Dragonošca bolja od Bune u 'polarnim' uvjetima

15.02.2021. / Damir Žbulj

U Gornjoj Lomnici odgrana je trening utakmica između Bune i Mladosti iz Donjeg Dragonošca, koja je na kraju odnijela pobjedu rezultatom 3:1.

Izuzetno hladno vrijeme i zaleđeni teren nisu pogodovali igranju nogometa, no, u ekstremni uvjetima Mladostaši su se bolje snašli.

Viceban i Grgić bili su strijelci u prvih 20 minuta, Huzjak je u 58. minuti povećao prednosti, dok je Muža 15-ak minuta prije kraja tek ublažio poraz momčadi Borisa Konjevića.

Nije ovo bila utakmica u kojoj su ekipe mogle prikazati svoje najbolje partije pa je na kraju najvažnije da se nitko nije ozlijedio.

Za Bunu su od prve minute krenuli F. Rak, Škojc, Đuretić, Huđber, Novosel, Cavrić, Kovačić, Đurašin, Rovišan, J. Rak i Mrkonjić, dok su još nastupili i Cvetnić, Šebek, Posavljak, Vajda, Nakić i strijelac Muža.

U početnoj postavi Mladosti bili su Stančić, Cerovski, Viceban, Šiftar, Pršir, L. Brebrić, T. Brebrić, Kovačić, Gršetić, Dejak i Rimac, a trener Mario Rašić ubacio je još Mataka, Svibena, Huzjaka i Grgića.