Nova fešta odbojkaša

06.03.2021. / Damir Žbulj

U svom 14 ovosezonskom nastupu u 2. HOL Sjever odbojkaši Gorice upisali su i sedmu pobjedu. Na domaćem terenu u Gradskoj sportskoj dvorani s 3:1 su nadigrali OK Plavi iz međimurske Peklenice.

Goričani su uvjerljivo dobili prvu dionicu s 25:16, ali su gosti u drugom setu uzvratili na identičan način.

Ipak, Gorica nakon toga ponovno pronalazi svoju igru i s 25:14 dolazi do nove prednosti, prije drame u četvrtom setu. Vodila se velika borba, ali su domaći odbojkaši s 27:25 uspješno zaključili ovaj okršaj u svoju korist.

U idućem kolu na rasporedu je gostovanje kod vodećeg Medicinara Trnja, koji u dosadašnjih 11 nastupa nije upisao niti jedan poraz.

Gorica je trenutno na odličnoj petoj poziciji sa sedam pobjeda i isto toliko izgubljenih susreta.