Novosti Sport Događanja

Šesta u nizu: Nezaustavljivi Kurilovčani napunili i dugoselsku mrežu, Sedlaček i Tolj zabili po dva komada

08.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca izgledaju zastrašujuće nezaustavljivo! Na Udarniku su ovog četvrtka upisali šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu, petu pod vodstvom novog trenera Marka Pancirova!

Nogometnu lekciju dobilo je i Dugo Selo, a Kurilovčani su na kraju slavili s uvjerljivih 4:0, bez 'kartoniranih', Čureka, Šarića i sjajnog brazilskog napadača Da Cruza, inače na posudbi iz Gorice.

Gosti su držali 'nulu' prvih pola sata, a onda je Luka Sedlaček probio dugoselsku obranu.

Nakon sedam minuta igre u nastavku prednost je povećao Niko Tolj, koji je na teren ušao na početku drugog poluvremna.

Tolj je 20-ak minuta prije kraja zabio i svoj drugi pogodak, a konačni rezultat postavio je Sedlaček u samom finišu dvoboja.

Kurilovec je i dalje na vrhu trećeligaške ljestvice s 51 osvojenim bodom, tri više od Jaruna, koji je u ovom kolu bio bolji od Ponikva.

Ekipa Marka Pancirova ovaj fantastičan pobjednički niz pokušat će nastaviti u nedjelju na gostovanja kog Gaja u Maču.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Juraj Spudić (Ivan Bolješić 88'), Antonio Ćosić, Serigne Lo Pape (Niko Tolj 46'), Matej Adžić (Leon Celčić 84'), Luka Sedlaček, Filip Hodak (Antonio Bakula 75'), Josip Marinić, Roko Krpan, Ivan Rajić, Marin Sudar (Marko Muhar 75').